0216 364 49 63

Sökmeden Partikül Filtresi Temizliği

Dizel partikül filtrelerinin değişmesi yerine temizlenmesi size hem daha az masraflı olacaktır. Hemde değiştirmekten daha hızlı sürecektir. Müşterilerimizin neredeyse tamamına yakını sökmeden dpf temizleme hizmetini tercih etmektedir. DPF modüllerinin çok daha iyi çalışmasını sağlar ve arıza ışıklarının sönmesi algılanır. DPF temizliğinin pahalı parça değişiminin önüne geçmesi için sizlerde bölgenin en iyi hizmet veren servisi GNC´yi tercih edebilirsiniz. Bu hizmetten yararlanarak büyük maliyetlerdeki tasarruflara sahip olabilirsiniz. Araçlarınızı çok daha uzun dönemler boyunca sorun yaşamadan kullanabilmek için sökmeden dpf temizleme hizmetinden hemen yararlanın.

SÖKMEDEN ARACIN ÜZERİNDE TEMİZLEME YAPIYORUZ

Sökmeden Partikül Filtresi Temizliği hakkında tanıtım videomuzu izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü soru ve sorun için GNC EGZOZ´a iletişim sayfasında yer alan numara üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dizel Partikül Filtrelerinde oluşan tüm sorunların gideirlmesi için bizden hizmet alabilirsiniz. Araçlarda bulunan Dizel Partikül Filtreleri motor içinden gelen partikülleri ve zararlı gazları temizlemek için varlardır. Zaman içerisinde bu ekipmanlar doluyor ve tıkanıyorlar. Bu tıkanma sorunucu araçta bazı sorunlar beraberinde gelir. Örneğin motorun performansı düşer, motordaki devir alma sorunu olur, çevreye salınan kirli emisyon değerleri artar, yakıt tüketiminde artış olur vb.. birçok sorunu beraberinde getirebilmektedir. DPF´lerin arızalı olduğu durumlarda aradığınız servis burada. Hemen kurumsal web sitemizde yer alan telefon numaralarını arayarak sizlerde araçlarınızı servisimize getirebilir ve hiç sökmeden direk üzerinde temizleme işlemlerini yaptırabilirsiniz. Araç dizel partikül filtresi  rejenerasyon hizmetlerinde en uygun fiyatlar sizlerin emrindedir.

Randevu almak ve daha fazla bilgi sahibi olmak için iletişim sayfasında yer alan numaralarımızı aramaktan çekinmeyin.

Sökmeden Dpf TemizliğiBizi Takip Edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
Müşteri Hizmetleri : 0216 364 49 63
Instagram
Instagram