0216 364 49 63

Partikül Filtresi Onarım ve Temizliği

Partikül Filtre Temizliği ve Onarımı konusunda uzman bir kadro ve ülkenin en iyi cihazları ile hizmet vermekteyiz. Araçlarınızın partikül filtresinde meydana gelen sorunların gideirlmesi için yüksek ısı ile temizleme işlemi yapmakta veya rejenasyon sistemi kullanarak temizlemeyi yapmaktayız. Makine ile partikül filtresi temizlemesi, makinesiz temizleme ve diğer işlemler için GNC EGZOZ bu işin lideri konumundadır. İstanbul ili sınırları içerisinde araçlarınızda meydana gelen sorunların giderilmesi için buradayız.

Onarım ve temizleme süresi gelen partikül filtrelerinin kendini belli etmesi muhtemeldir. Bir sorun ve arıza lambası ile karşı karşıya kaldığınızda bunu anlayabilirsiniz. Ancak GNC EGZOZ olarak bizim size önerimiz bu tür arızaların önüne geçmek ve arıza olmadan adım atmanızdır. Araçlarınızın göstergesinde bulunan arıza ikaz ışığı yandığında hemen GNC EGZOZ´a gelmeli ve onarım işlemlerini yaptırmalısınız. Bu durumda aracınız yakıt harcaması konusunda bonkör olacak ve çok fazla yakıt yakacaktır. Egzozunuzdan koku gelecektir. Yeni nesil araçların servis ışının yanması ve motorunuzun da çekişten düşeceğini bilmeniz gerekir. Hiçbir belirti olmadan sene içerisinde düzenli olarak partikül filtresi bakımını yaptırmanız gerektiğini hatırlatırız.

DİZEL PARTİKÜL FİLTRESİ

Partikül Filtresi Onarım ve Temizliği hizmetimize ait gerekli bilgiler ve detayları sitemizden öğrenebilir ve bu hizmeti en uygun fiyatlara firmamızdan yaptırabilirsiniz. DPF ( Dizel Partikül Temizliği ) için araçlarınızı çekinmeden firmamıza getirebilirsiniz. Aracınızı dizel partikül ışığı yandığı zaman servis getirilmede gecikmesi çok daha büyük sorunların ortaya çıkmasına neden olabilmektedir. Dizel araçların egzoz kısımlarından çıkan kurum veya partiküller filtresini tıkamaktadır. Bu olduğu zaman aracınızın çekiş performansı düşmekte veya yakıt tüketimi artmaktadır.

DPF Geleneksel benzinli motorlarda ki katalitik konvertör gibi Dizel Partikül Filtresi de yanma sonrası ortaya çıkan zararlı gazların tutulması ve dizel motor emisyonlarının doğaya daha dost bir hale gelmesi için tasarlanmıştır.

Tüm yeni araçlarda bulunması zorunlu olan bu sistem için yenileme, onarım, temizleme vb.. gibi tüm işlemler için GNC Egzoz´a başvurabilirsiniz. Tıkanma durumunda ciddi sorunların başlayacağı bu parçanın temizleme işlemlerini de hiç zaman kaybetmeden işinin ehli firmamıza yaptırabilirsiniz. Partikül Filtresi Temizleme işlemi değiştirilmesi işlemlerine göre oldukça ekonomiktir. Filtrenizin sökülme ve temizlemesi işlemlerinde GNC Egzoz son teknoloji ekimanlar ile hizmet vermektedir. Aracınıza ilk günkü gibi performans ve ekonomik yakıt sağlamak için hemen bizi arayın.

PARTİKÜL FİLTRESİ ONARIM FİRMASI

Partikül filtrenizde meydana gelen problemlerin giderilmesi ve onarım  aşamalarının yapılması için servisimizden hizmet alabilirsiniz. GNC EGZOZ olarak sizlerin çok daha konforlu, çok daha güvenli bir sürüş keyfi yaşamasını istiyoruz. Bu nedenle DPF temizleme, DPF onarım işlemleri ve diğer taleplerinizde sektörün en iyi fiyatlarını, en iyi ekipman ve en iyi ustalar ile sunuyoruz.


kampanya

Firmamızda Gerçekleştirilen DPF TEMİZLİĞİ ile ilgili videoyu izleyebilirsiniz.
 


Fiat 500L Dizel Partikül Filtresi Temizliği Videomuzu izleyebilirsiniz.
 


 Bmw Dizel Partikül Filtresi Temizliği Videosunuz izleyebilirsiniz.Renault Megane Dizel Partikül Filtresi Temizliği videosu,
Renault Clio Dizel Partikül Filtresi Temizliği videosu,Ford Transit Dpf TemizliğiFiat Linea Dizel Partikül Filtresi TemizliğiDİĞER TÜM VİDEOLARIMIZ İÇİN 
BURAYA TIKLAYIN..

Bizi Takip Edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
Müşteri Hizmetleri : 0216 364 49 63