0216 364 49 63

Partikül Filtresi Onarım ve Temizliği

Partikül Filtresi Onarım ve Temizliği hizmetimize ait gerekli bilgiler ve detayları sitemizden öğrenebilir ve bu hizmeti en uygun fiyatlara firmamızdan yaptırabilirsiniz. DPF ( Dizel Partikül Temizliği ) için araçlarınızı çekinmeden firmamıza getirebilirsiniz. Aracınızı dizel partikül ışığı yandığı zaman servis getirilmede gecikmesi çok daha büyük sorunların ortaya çıkmasına neden olabilmektedir. Dizel araçların egzoz kısımlarından çıkan kurum veya partiküller filtresini tıkamaktadır. Bu olduğu zaman aracınızın çekiş performansı düşmekte veya yakıt tüketimi artmaktadır.

DPF Geleneksel benzinli motorlarda ki katalitik konvertör gibi Dizel Partikül Filtresi de yanma sonrası ortaya çıkan zararlı gazların tutulması ve dizel motor emisyonlarının doğaya daha dost bir hale gelmesi için tasarlanmıştır.

Tüm yeni araçlarda bulunması zorunlu olan bu sistem için yenileme, onarım, temizleme vb.. gibi tüm işlemler için GNC Egzoz´a başvurabilirsiniz. Tıkanma durumunda ciddi sorunların başlayacağı bu parçanın temizleme işlemlerini de hiç zaman kaybetmeden işinin ehli firmamıza yaptırabilirsiniz. Partikül Filtresi Temizleme işlemi değiştirilmesi işlemlerine göre oldukça ekonomiktir. Filtrenizin sökülme ve temizlemesi işlemlerinde GNC Egzoz son teknoloji ekimanlar ile hizmet vermektedir. Aracınıza ilk günkü gibi performans ve ekonomik yakıt sağlamak için hemen bizi arayın.

kampanya

Firmamızda Gerçekleştirilen DPF TEMİZLİĞİ ile ilgili videoyu izleyebilirsiniz.
 


Fiat 500L Dizel Partikül Filtresi Temizliği Videomuzu izleyebilirsiniz.
 


 Bmw Dizel Partikül Filtresi Temizliği Videosunuz izleyebilirsiniz.Renault Megane Dizel Partikül Filtresi Temizliği videosu,
Renault Clio Dizel Partikül Filtresi Temizliği videosu,Ford Transit Dpf TemizliğiFiat Linea Dizel Partikül Filtresi TemizliğiDİĞER TÜM VİDEOLARIMIZ İÇİN 
BURAYA TIKLAYIN..

Bizi Takip Edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
Müşteri Hizmetleri : 0216 364 49 63