0216 364 49 63

Mazda Katalizör Arızası Giderme Hizmeti

Mazda Katalizör Arızası Giderme Hizmetimiz için web sitemizde bulunan adresimizde bizi ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye´nin en uygun fiyatlarla bu hizmetini veren firması olan GNC EGZOZ´da Dünya´nın en iyi markası olarak bilinen AWG POLENEZ ürünleri satışı yapılmaktadır. Çin malı ürünler ile karıştırmamanız gereken bu ürünleri diğerlerinden ayıran özellikleri öğrenmek istediğinizde hiç zaman kaybetmeden bizi arayabilirsiniz.

Çevrenin kirlenmesinde önemli payı olan otomotiv sanayi de çevreye saygılı araçlar üretmeye başladı. Egzoz sistemleri üzerinde yapılan yoğun çalışmalar sonucunda, katalitik konvertörlü otomobiller kullanılmaya başlandı. Katalitik konvertörü hemen benimseyen gelişmiş ülkeler, konvertörsüz araçların trafiğe çıkışını yasakladı ve katalitik konvertörlü araçların vergilerinde de indirimler yaparak bu tür araç seçimini teşvik ettiler.  Avrupa’da 1995 yılından bu yana katalitik konvertörsüz otomobil üretimi de yasaklandı. Avrupa’daki bu gelişmeler Türkiye’yi de etkiledi. Türkiye’de de 2000 yılından itibaren katalitik konvertörsüz araç üretilmeyecek. Ancak Türkiye’de birçok otomobil kullanıcısı katalitik konvertörünü söktürerek, çevre kirliliğine yol açıyor.

Sizlerde insan ve çevre sağlığı için önemli bir ürün olan katalizörlerin, sorunsuz bir şekilde çalışması için bizleri arayabilirsiniz. GNC EGZOZ İstanbul´da sizlere hizmet vermektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

Bizi Takip Edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
Müşteri Hizmetleri : 0216 364 49 63
Instagram
Instagram