0216 364 49 63

Lada Katalitik Konvertör Eksoz Sistemi Yenileme Fiyatları

Lada Katalitik Konvertör Eksoz Sistemi Yenileme Fiyatları için sektörün en iyi ürünlerini elinde bulunan GNC EGZOZ´u arayabilirsiniz.

LADA Eksoz Sistemi, Katalitik Konvertör ürünlerini firmamızın web sitesinden inceleyebilir ve aklınıza takılan her türlü sorun için bizi arayabilirsiniz. Katalitik dönüştürücü, yakıtın yanması sonucu ortaya çıkan bazı gazların aracın egzozundan dışarı atılmadan önce zararlı etkilerinin mümkün olduğunca minimalize edilmesini sağlıyor. Hava-yakıt karışımı, motorda yandıktan sonra suya, karbondioksite, karbon monoksite, azot oksite ve hidrokarbona dönüşüyor. Yanma ile ortaya çıkan gazlardan karbon monoksit, azot oksit ve hidrokarbon dönüştürücüde çeşitli reaksiyonlara giriyor. Bu sayede kirli sis bulutları ve asit yağmurları başta olmak üzere hem insan sağlığı hem de çevre üzerinde yıkıcı etkiler bırakabilen birçok olumsuzluğun önüne geçilebiliyor.

Sizde LADA markalı her aracınız için en uygun fiyatları firmamızın internet sitesinden ulaşarak bizlerden isteyebilirsiniz.

LADA katalizörler için hemen bizi arayın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

Bizi Takip Edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
Müşteri Hizmetleri : 0216 364 49 63
Instagram
Instagram