0216 364 49 63

Kurumsal

1999 yılında kurulan GNC Egzoz otomotiv piyasasının gelişmesine ayak uydurmak neticesinde son yıllarda katalizör üretimine karar vererek başlamış ve Avrupa´nın en başarılı firmaları arasındaki yerini almıştır. Gnc Egzoz spor otomobiller, dizel motorlar ve benzinli motorlar için katalitik konvektör ve dizel partikül filtrelerini Avrupa standartlarına uygun olarak üretmektedir.

Üretim en ileri teknoloji kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Fabrikamızın ilk günden beri temel prensiplerinden birisi teknolojiye yatırım yapmak olmuştur. En iyi teknoloji ve ustalarımızın kişisel bilgileriyle donatılmış GNC Egzoz´un tüm ürünleri sertifkalıdır.  Ürünlerimizin kalite kanıtı olarak 2004 yılında Iso 9001- 2008 belgesi 2008 yılında Avrupada kabul güren E24 homologosyon işaretini aldı. Ürünlerimizin tamamı Tuu sud onaylıdır. Fabrikamızda bugün her marka ve model araca göre katalitik konvektörler ve dizel partikül filtreleri mevcuttur.

Bilgi ve deneyimlerimiz doğrultusunda müşterilerimize vermiş olduğumuz süre içerisinde en kaliteli hizmet ve ürünü sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti konusunda kendine oldukça fazla güvenen firmamıza ulaşarak aklınızdaki tüm soruların yanıtını alabilirsiniz.

Firmamızın sahip olduğu hizmet ve ürün SERTİFİKALARINI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN..


Bizi Takip Edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
Müşteri Hizmetleri : 0216 364 49 63
Instagram
Instagram