0216 364 49 63

Katalitik Konvektör Satışı

Katalitik konvertör ile ilgili kısa bir tanım yapmak gerekirse araçtaki yanma sırasında oluşmuş olan ve arabanın egzoz borusundan çıkacak olan zehirli olduğu bilinen gazların arınması ve temiz bir şekilde dışarıya salınılması amaçlanmaktadır. Dünya´nın küresel ısınma ile ilgili yaşadığı en büyük problemler yoğun olan araç trafii ve araçlardan çıkan zehirli gazlardır. Ülkemizin daha çevreci lması için tüm standartları değerlendirmeye aldığı ve uzun senelerdir tüm araçlarda olması gereken parçalardır. Araçlarınızda katalitik konvertör arızası olduğunda çoğu zaman tamir yapılamamakta ve değişim gerekmektedir. Ancak araçlarınızda meydana gelen sorunları incelemek ve tamir oluyorsa olmak her zaman firmamızın ilk tercihidir.

Katalitik konvertör ürünlerinin satışının yapılabilmesi için uzmanlarımız ile en uygun fiyatları sizlere sunuyoruz. Tamir olabilecek olan parçaları tamir edebiliriz. Bunları anlayabilmek için araçlarınızda meydana gelen sorunları firmamıza iletmeniz gerekecektir. Firmamıza incelediğiniz internet sitesinin iletişim sayfasında yer alan telefon numaralarından hemen ulaşabilirsiniz.

KATALİTİK KONVEKTÖR FİYATLARI


Katalitik Konvektör Satışı
ile ilgili her marka araç ve her modele uygun firmamızda katalitik konvektörü bulabilirsiniz.Katalitik Konvertör Fiyatları & Modellerini firmamızın web sitesinden rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Tüm araçlara uygun katalitik konvektörler GNC Egzoz´da..Katalitik konvertörün görevi, egzozdan çıkan zararlı egzoz gazlarını (emisyonları) zararsız hale dönüştürmekte olan kullanımı tüm avrupada ve ülkemizde zorunludur. Egzoz emisyonlarındaki yasal düzenlemelerde sıkı bir şekilde takip edilmektedir. Katalitik konvektörler hem dizel hem de benzinli motorlarda kullanılmaktadır.

Kötü koku, aracınızın performansındaki yani çekişindeki düşme, egzoz emisyon değerlerinizdeki yükseklik, aracınızın yakıt tüketimindeki artış katalizörünüzün arızalı olduğuna işaret eder. Bu gibi durumlarad hemen bize ulaşarak değişimden önce farklı bir çözümü var mı yokmu öncelikle onun sonucuna varmalıyız. Firmamız her türlü işlemlerde sizlere en iyi şekilde işinin uzman kadrosu ile destek olmaktadır.

Ürün satışı konusunda firmamız sektörün en büyük ilk ve tek satıcısıdır. Ürünlerimizin tamamı sertifikalı ve belgeli olarak sizlere sunulmaktadır.

UYGUN FİYATLI KATALİTİK KONVEKTÖR 

En uygun fiyatlardan katalitik konvektör sahibi olmak için doğru yerdesiniz. Detaylı bilgi ve uygun fiyatlarımızdan yararlanabilmek için uzmanlarımıza sitedeki numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca anlık olarak sorularınızı sorup ustalarımızdan yanıt alabilmek için lütfen INSTAGRAM sayfamızı ziyaret edin ve hesabımızı beğeneren bu hesap üzerinden sorularınızı bize sorun.

Bizi Takip Edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
Müşteri Hizmetleri : 0216 364 49 63
Instagram
Instagram