0216 364 49 63

Katalitik Konvektör Satışı

Katalitik Konvektör Satışı ile ilgili her marka araç ve her modele uygun firmamızda katalitik konvektörü bulabilirsiniz.Katalitik Konvertör Fiyatları & Modellerini firmamızın web sitesinden rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Tüm araçlara uygun katalitik konvektörler GNC Egzoz´da..Katalitik konvertörün görevi, egzozdan çıkan zararlı egzoz gazlarını (emisyonları) zararsız hale dönüştürmekte olan kullanımı tüm avrupada ve ülkemizde zorunludur. Egzoz emisyonlarındaki yasal düzenlemelerde sıkı bir şekilde takip edilmektedir. Katalitik konvektörler hem dizel hem de benzinli motorlarda kullanılmaktadır.

Kötü koku, aracınızın performansındaki yani çekişindeki düşme, egzoz emisyon değerlerinizdeki yükseklik, aracınızın yakıt tüketimindeki artış katalizörünüzün arızalı olduğuna işaret eder. Bu gibi durumlarad hemen bize ulaşarak değişimden önce farklı bir çözümü var mı yokmu öncelikle onun sonucuna varmalıyız. Firmamız her türlü işlemlerde sizlere en iyi şekilde işinin uzman kadrosu ile destek olmaktadır.

Ürün satışı konusunda firmamız sektörün en büyük ilk ve tek satıcısıdır. Ürünlerimizin tamamı sertifikalı ve belgeli olarak sizlere sunulmaktadır.

Bizi Takip Edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
Müşteri Hizmetleri : 0216 364 49 63