0216 364 49 63

Katalitik Konvektör Değişimi

Katalitik Konvektör Değişimi işlemleriniz için yakın bölgede kaliteli işcilik sunan bir firma mı arıyorsunuz? Hemen GNC Egzoz´u tercih edebilirsiniz. Katalitik konvertör otomobilin egzoz çıkış borusuna bağlanan ve zararlı gaz emisyonunu azaltan bir çelik kutu şeklindeki elemandır.  Katalitik konvertör, egzoz gazında bulunan ve zararlı olan: yanmamış hidrokarbonları (HC), Karbonmonoksiti (CO), Nitro oksitleri (NOx) kimyasal reaksiyona sokarak zararsız hale getirir.

Her araca ve her modele göre katalitik konvektörleri sizlere sunmaktayız. Sitemizde yer alan bir çok ürünü inceleyerek bizi aramalısınız. Tüm araçlarda zorunlu olarak kullanılması gereken katalitik konvektörlerin her türlü sorunu için bizi arayın. Katalitik konvektörler hem benzinli hem de dizel motorlarda kullanılmaktadır.

Motorlarınızı çok uzun süre yüksek devirde çalıştırdığınızda veya aracınızda herhangi bir yanlış dolumda yani mazotun benzinle egzoza karışması gibi durumlarda egzoz sıcaklığı aşırı yükselmektedir. Katalitik konvektörün seramik olan peteklerinde bulunmakta olan radyum, platin, iridyum ve paladyum gibi malzemelerin erimesini sağlamaktadır. Bu tarz olaylar sonrasında erime ve kırılma meydana geldiğinde katalitik konvetördünüzün değişmesi şarttır.

GNC Egzoz olarak ihtiyacınız olan tüm hizmetleri avrupa standartlarında değiştirmekte ve uygulamaktayız. Detaylı bilgi için web sitemizin irtibat bölümünde yer alan numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Renault Master Katalitik Konvertör TemizliğiRenault Master Katalitik Konvertör Temizlik İşlemi

Bizi Takip Edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
Müşteri Hizmetleri : 0216 364 49 63