0216 364 49 63

Hidrojenle Motor Kurum Temizliği

Karbon motor temizleme hizmeti sayesinde motor gücünüzde %10 ile %20 oranında artış sağlayabilirsiniz.

ARAÇ MOTORLARINDA KURUM TEMİZLİĞİ

Soba yaktığımız dönemleri hatırlıyor musunuz? Sobaların baca temizliği düzenli olarak kış dönemleri geldiğinde yapardık. Hem sobanın borularını hemde borudan çıkan dumanın yol aldığı baca temizliği yapılırdı. Bu bacalardaki kurumlar temizlenmezse dumanı baca içeri verirdi, hem içerisi duman alır hemde evin içerisinde yanan sobadan iyi yanma, iyi performans alamazdık. İşte araçlarımızdaki motorlarda da kurum temizliği bu örnekleme ile anlatılmak istenilmiştir. Aracınız dizel olsun, benzinli olsun motor kurum temizliği yapılmalıdır.

Araç motorlarının kurumlanma sorunları daha fazla dizel motorlarda gözükmektedir. Dizel araçlarda yer alan motorlar genellikle kurumu kendi üretmektedir. Yanma haricinde araçlar egzozun içindeki yağların buharlaşması ile içeride birikiyor.Kurum bağlayan araçlara sahip olanların sabah araçları çalıştırdığında geç çalışma problemini yaşadığını görmekteyiz.

Araçların rolantide çalışması sırasında arabanın sarsıntı yaşaması, fazla ses çıkararak çalışması, araç egzozundan duman atma sorunu olabilir. Hatta duman atma aracın gazına bastığında daha fazla olacaktır.

Ek olarak kurum bulunan araçların yakıtlarında artış ve performanslarında düşüş olmaktadır. Araçlarınızda meydana gelen tüm bu problemleri giderebilmek için düzenli olarak bakımları yapmalı ve GNC EGZOZ firmasından kurum temizliği hizmeti almalısınız.

Daha fazla bilgi ve fiyat almak için incelediğiniz internet sitemizde yer alan numaraları arayabilirsiniz.Hidrojenle Motor Kurum Temizliğinin Avantajları

* Aracınıza yapılan karbon temizliğinden sonra yakıt tasarrufunuzda %5 ile %20 arasında bir kazanç elde edeceksiniz.

* Aracınıza uygulanan temizlikten sonra ciddi oranda çevre dostu olacaktır. Karbon temizliği akabinde %60 ile %70 oranında emisyon azalımı oluşmaktadır.

* Motor kapak yüzeyi, pistonlar, subablar bujilerde üç yollu katalizörlar ve egzoz yollarında müthiş bir temizlik gerçekleşmektedir.

* Araç temizliği yapıldıktan sonra egzozdan salınan siyah duman kesilmektedir.

* Aracınıza yapılan bu motor içi kurum temizliği aracınızın motor tamir süresini uzatmaktadır.

* Aracınıza yaptırdığınız bu temizlik çocuklarınızın yarınlarına daha temiz bir dünya yatırımıdır.

* Aracın hava akım kanalları kurumdan dolayı tıkandığı için araç sarsıntılı çalışmaktadır. Karbon temizliği yapıldıktan sonra aracınızın çok sessiz çalıştığını hissedeceksiniz.

* Aracınızın motor temizliğinden sonra hızlandığını ve güçlendiğini hissedeceksiniz. Azamı %10 ile %20 arasında tırmanma gücü kazanacaktır.

Detaylı bilgi ve daha fazlası için hemen firmamızın web sitesinde bulunan numaraları arayın.

Opel Corsa Motor Kurum TemizliğiFord Transit Cournet Motor Kurum TemizliğiBizi Takip Edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
Müşteri Hizmetleri : 0216 364 49 63