0216 364 49 63

Egzoz Tamir / Değişim

Egzoz tamiri ve yenilenmesi alanında sizlere İstanbul´un Ümraniye ilçesinde hizmet veren uzman bir egzoz ekibi ile çalışan firmamızın web sitesine hoşgeldiniz. Günümüz teknolojisini de bilgi ve tecrübeleri ile harmanlayarak her marka araç ve her model için sizlere uzman usta işçilikleri ile hizmet veriyoruz.

Araçlarınızda bulunan egzozlarınızın genelde araç yaşına bağlı olarak pas meydana gelmesi sorunu ile sık sık karşılaşmakta olan müşterilerimizin hasarlarında en iyi fiyatlarla destek oluyoruz. Paslanma sorunları, kaynak yerlerindeki sorunlar, kelepçelerdeki hasarlar ve patlaklar için GNC Egzoz´u tercih edebilirsiniz. 

Aracınızın egzoz kısmında bir problemi var ise bu sorunu hemen çözüme kavuşturmalısınız. Çünkü aracınızın kalbi olan motoru egzoz yolu ile dışarıya ulaşmaktadır. Egzozunuz ile ilgili herhangi bir anormal durum gördüğünüz, farklı sesler duyduğunuz anda aracınızı bizlere getirmeli ve tüm egzoz kontrollerini yaptırmalısınız.  Ayrıntılı adresimiz ve yol tarifimiz için sitemizin iletişim sayfasını lütfen ziyaret edin.

Bizi Takip Edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
Müşteri Hizmetleri : 0216 364 49 63