0216 364 49 63

Egzoz Tamir / Değişim

Zaman içerisinde arabalarımızdaki yaşa bağlı olarak korozyn meydana gelir. Korozyon yani paslanmanın meydana gelmesi ile beraber egzozlarda oluşan tüm sorunların giderilmesi için uzmanlarımız ile hizmetlerimizi sizlere sunmakayız. Araçlarınızın egzoz borularında ve sistemlerinde oluşan sorunlar kötü koku ve araç içi sorunları beraberinde getirmekte ve özellikle ses anlamında çevreyi rahatsız etmektedir. Araç egzoz tamiri işlemlerini  alanında uzman kadro ve profesyonel bir ekip ile sürdürüyoruz. Araçlarınızda meydana gelen sorunların ivedi bir şekilde çözüme kavuşturulması için işinin ehli ustalarımız ile hizmetlerimizi İstanbul ili sınırları içerisinde markamız ile sunmaktayız.

EGZOZ TAMİR  ve ARAÇ BAKIM SERVİSİ

Egzoz tamiri
ve yenilenmesi alanında sizlere İstanbul´un Ümraniye ilçesinde hizmet veren uzman bir egzoz ekibi ile çalışan firmamızın web sitesine hoşgeldiniz. Günümüz teknolojisini de bilgi ve tecrübeleri ile harmanlayarak her marka araç ve her model için sizlere uzman usta işçilikleri ile hizmet veriyoruz.

Araçlarınızda bulunan egzozlarınızın genelde araç yaşına bağlı olarak pas meydana gelmesi sorunu ile sık sık karşılaşmakta olan müşterilerimizin hasarlarında en iyi fiyatlarla destek oluyoruz. Paslanma sorunları, kaynak yerlerindeki sorunlar, kelepçelerdeki hasarlar ve patlaklar için GNC Egzoz´u tercih edebilirsiniz. 

Aracınızın egzoz kısmında bir problemi var ise bu sorunu hemen çözüme kavuşturmalısınız. Çünkü aracınızın kalbi olan motoru egzoz yolu ile dışarıya ulaşmaktadır. Egzozunuz ile ilgili herhangi bir anormal durum gördüğünüz, farklı sesler duyduğunuz anda aracınızı bizlere getirmeli ve tüm egzoz kontrollerini yaptırmalısınız.  Ayrıntılı adresimiz ve yol tarifimiz için sitemizin iletişim sayfasını lütfen ziyaret edin.

EGZOZCU

İstanbul´da hizmet veren firmamız en yüksek kalite ve son teknoloji cihazlar ile egzoz sorunlarınızı gidermektedir. Egzoz değişimi ve diğer talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
Müşteri Hizmetleri : 0216 364 49 63