0216 364 49 63

Dpf Çözüm Merkezi

Araçlarınıza zarar veren ve bir çok sorunu beraberinde getirecek olan DPF sorunlarına çözüm üretiyor ve kısa sürede bir çok gereksiz masraftan sizleri kurtarıyoruz. DPF sorunları olmadan önce önlemlerinizi almalı ve düzenli olarak bakımlarınızı yaptırmalısınız. Büyük masraflar gelmeden önce bakım ve onarımları yaptırmak çok daha büyük masraflarla karşılaşmamanız için önemlidir. Araçlarınızda yanan arıza ışıklarındaki tespitlerin yapılabilmesi ve sizlere gerekli bilgileirn aktarılabilmesi için iletişim sayfamızda yer alan numaralarımızı arayabilirsiniz. Dpf Çözüm Merkezi & Temizleme işlemleri için firmamıza ulaşabilirsiniz.

ARAÇ DPF BAKIMI

Dizel Partikül Filtresi (DPF) bakımları için doğru yerdesiniz. Dizel partikül filtrelerinde meydana gelen sorunların bir çok nedeni olabilir. Başlıca nedenler kalitesiz yakıt kullanımı, motorun yağından kaynaklı oluşan kurum duurmları, motorunuzda yer alan kirli parçalar, araçların sürekli olarak düşük devirlerde kullanıması nedeniyle kendiliğinden temizleme sistemlerinin çalışmaması durumlarıdır. Dizel partikül filtreleri bazı seviyelere ulaştığında kendi kendini temizlemektedir. Bu durum sayesinde araç içinde yer alan kurumların yakılarak dışarıya atılması sağlanır. Lakin yüksek ısıya araçların erişmesi bazen şehir içinde mümkün olmayacaktır. Araçlarınızda 2000 ile 2500 arasında devir kullanımı yapmalı ve gerekli sıcaklığa ulaşması sağlanmaldıır. DPF´nin tıkanması sonucunda masraf sizi bekliyor olacaktır.

Firmamız araçlarda meydana gelen Dizel partikül filtresi sorunlarını gidermektedir. Hemde yeni nesil sistemler sayesinde SÖKMEDEN DPF TEMİZLEME ve Yoğun sıcaklıkla sökerek özel cihazlarla dpf temizleme hizmetleri 2 farklı şekilde, 2 farklı fiyatla size sunulur.

Seçim sizin. Hangi sistemden yararlanmak istiyorsanız hemen uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. 

Randevu ve sökmeden dpf temizleme yada sökerek dpf temizleme arasındaki farkı öğrenebilmek için bizi aramaktan çekinmeyin.

Bizi Takip Edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
Müşteri Hizmetleri : 0216 364 49 63
Instagram
Instagram