0216 364 49 63

Araç Periyodik Bakımı

İstanbul Ümraniye´de bulunan araç bakım merkezimizde sizlere bir çok hizmet verilmektedir. Gnc Gold Car Service olarak uzman kadromuz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile her marka araç için bu hizmetleri veriyoruz. Siz değerli müşterilerimize bölgedeki en iyi hizmeti en uygun fiyatlardan sunma gayretindeyiz.

Periyodik bakım oldukça önemlidir. Motoru olan araçların tamamı için geçerli ve gereklidir. Özellikle hafif ticari araçlar için her 10 bin km veya 15  bin km´lerde araçların bakımlarının yapılması gerekir. Araç motorunun çok daha uzun ömürlü olabilmesi ve güvenli sürüş için bakımlar önemlidir.

GNC GOLD CAR SERVICE

Servisimizde her türlü bakım hizmeti verilmektedir. Araçlarınızda uzun süreli güvenli kullanım imkanı elde etmek istiyorsanız ve aracınızın değerinin korunmasını istiyorsanız bakımlarınızı uygun fiyatlardan firmamızdan yaptırabilirsiniz. Her markanın, her motorun bakım sürecinde farklılıklar olabilir. Araçlarınızın kullanım kitapçıklarında bakım ile ilgili detaylar yazmaktadır. Genellikle 10.000 km ya da 15.000 km aralıklarında bu bakımların yapılması tüm uzmanlar ve firmamızın ustaları tarafından önerilmektedir. Dizel araç olsun & benzinli araç olsun tüm araçların bakımları yapılmalıdır.

Periyodik Bakımda Kontrol Edilen Parçalar Hangileridir?

Periyodik bakım  işlemlerinde standart olarak bakılanlar şu şekildedir. Frenlere bakılmakta ve bakımları yapılmaktadır. Aracın soğutma suyunun kontrolü, antifiriz ölçümü hususları olmazsa olmazdır. Bunların yanı sıra arabanızın far ayarları, far camlarının kontrolleri ve ön takım kısımlarındaki kontroller yapılmaktadır. Daha iyi ve daha güvenli bir sürüş için araçların bakımları her zaman zamanında yapılmalıdır.

Dizel ve benzinli araçlara baktığımızda ise DİZEL araçlar motor ömrü bakımından daha zorlayıcıdır. Bu alanda mesela bir benzinli aracın bakım süresi 15.000 km ise dizel aracın bakım süresi 10.000 km´dir. Bu detaya her araç sahibinin dikkat etmesi önemlidir.

Verdiğimiz hizmetlerden bazıları aşağıda sizlere sunulmuştur.

Motor / Mekanik
Fren Bakımı
Otomatik Şanzıman
Yağ Filtre Değişimi
Şanzıman
Klima Bakımı
Klima Gazı
Defransiyel
Şanzıman Servisi
Multi DSG
Ağır Bakım
Rot Değişimi
Salıncak Değişimi
Baskı Balata
Enjektör Temizliği
Amortisör Değişimi

ve diğer tüm hizmetlerimiz için bizi arayın..

Bizi Takip Edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
Müşteri Hizmetleri : 0216 364 49 63